Ahmet Maranki’nin Damar Tıkanıklığı için Doğal Tedavi Yolları

Ahmet Maranki kür tarifleri ile damar tıkanıklığı başta olmak üzere birçok rahatsızlığa şifa bulunabiliyor. Tedavi tamamıyla doğal yiyecekler ile sağlanıyor.

Ahmet Maranki, ülkemizin en önemli bitkisel tedavi uzmanlarından birisidir. Bu kez damar tıkanıklığı ve damar rahatsızlıklarından ötürü sorunlarla karşılaşanlara çare oluyor.

Ahmet Maranki Damar Tıkanıklığına Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki damar tıkanıklığı için bitkisel tedavinin önemine sürekli olarak vurgu yapıyor. Aslında burada bitkisel tedavinin önemli bir yapıya sahip olduğunu doktor tavsiyelerinden de anlayabiliyoruz. Çünkü beslenme, sigara, çevresel faktörler gibi birçok nedene sahip olabiliyor. Yani damarlarımızın içi adeta farklı kaynaklardan edinilen bir yapıyla kaplanıyor. Damar yapısı daralıyor ve kan akışının önüne geçiliyor. Bu durumun yaratabileceği hastalıklar ise yaşam standartlarınızı doğrudan etkileyebilecek özellikler taşıyor.

Ahmet Maranki damar tıkanıklığına bitkisel tedavi önerisi için bilgi verdiği birçok programa katılmıştır. Takipçilerine ise birçok kaynaktan bunları ulaştırıyor. Burada farklı kürler uygulanabileceğini bize kanıtlayan Prof. Dr. Ahmet Maranki için ciddi bir alternatif tedavi seçeneğinden söz edilebilir. Tek bir metot önermediği için tamamıyla sizin tercihinize kalmış bir kullanım şekli doğuyor.

Beyin damarlarında oluşabilecek tıkanmaların nelere yol açabileceğini az çok biliyoruz. Kaldı ki kalp ve damar sağlığından ötürü hayatını yitiren çok fazla insan olduğunu söylemeden geçmeyelim. Varis gibi damar bazlı sorunlarda bile tıkanmalar ve kapakçıkların işlevini yitirmesinin büyük etkisi var. Tümünü aynı kefede değerlendirerek benzer formlarda olmalarından ötürü aşağıdaki kürlerle tedavi edebileceğimizi belirtmek gerek.

Damar Tıkanıklığına Sarımsak Kürü

Eğer damar tıkanıklığı şikâyetiyle ilgili sorunlarınız varsa ilk olarak Ahmet Maranki kürleri arasında bir seçim yapabilirsiniz. Damar yapısını %60 oranında açan bitkisel kürlerin içerisinde sağlığımıza yararlı birçok alternatif ürün var.

Andız Otu Kökü Kürü

Andız otunun faydalarından beslenen bu kürün günde 2-3 bardak tüketilmesinde bile herhangi bir sakınca yoktur.

Malzemeler

  • 1 Bardak Su
  • 5-10 Gram Andız Otu Kökü

Hazırlanışı

Andız otu kökünü bir bardak suya atarak kaynatmaya bırakıyoruz. Kaynadığını gördükten sonra yaklaşık 10-15 dakika dinlendirmeniz önerilir. Ardından ise kullanıma hazırdır.

Uygulama

Gün içerisinde 2-3 kez tüketebileceğiniz ve her seferinde bir bardak tükettiğinizde etkilerini 15-20 gün içinde göreceğiniz kürdür.

Sarımsak Kürü

Doktor tarafından sık sık duyduğunuz sarımsak önerisini bizlere sunan Ahmet Maranki’nin bitkisel kalp ve damar hastalıkları ilacıdır.

Malzemeler

  • 10 gram Sarımsak
  • 10 gram Su

Hazırlanışı

Hazırlık aşamasında 10 gram kadar sarımsak tamamıyla ezilene kadar havanda dövülmelidir. Ardından üzerine eklediğiniz 10 gram su ile beraber karışımı 24 saatlik bir dinlenme süresine almanız önerilir.

Uygulama

24 saat bekleyen bitkisel kürün artık kullanıma hazır olduğunu anlayabilirsiniz. Gün içerisinde kullanmanız gereken miktar 30 damla kadardır. İçerek tüketebilirsiniz.

Soğan Kürü

Soğanın faydaları saymakla bitmez. Hatta kalp ve beyin için önemli besinler arasında yer alan antioksidan yapısını vurgulayabiliriz.

Malzemeler

  • 3 Tane Soğan (Orta Boy)
  • Yarım Litre Su

Hazırlanışı

3 tane soğanı kıyarak ufak parçalara bölün. İyice kıyıldıktan sonra ise yarım litre suyla karıştırın. Kaynatma yapmadan 1 gece bekletilmesi öneriliyor. Dileyenler 24 saate kadar bekleme süresini uzatabilir. Fakat geceden yapıp sabah kullanımı uygundur.

Uygulama

Bekleme süresi dolduktan sonra yemek saatinden 1 saat kadar öncesinde tüketilmesi tavsiye edilir. Bir gün içerisinde 3 fincan tüketilebilir. Ayrı ayrı üç öğün için yapılırsa daha faydalı olur.

Sarımsak ve Limon Kürü

Bitkiler bize müthiş bir doğal doping sağlayabiliyor. Bunu bitkisel tedavi uzmanları her fırsatta söylüyorlar. İyi gelen yiyecekler artık doktor tarafından tavsiye edilmeye bile başlandı. Buna ek olarak özel bitkisel kürler herkesin favorisi olma yolunda ilerliyor.

Malzemeler

  • 3 Baş Sarımsak
  • 3 Tane Limon
  • 1 Gram Kaya Tuzu
  • 1 Litre Alkali Su (Kaynatılıp soğutulmuş su kullanılabilir)

Hazırlanışı

Bir kavanozun içerisine 3 baş sarımsağı koyduktan sonra 3 tane limonu kabuklarını soyarak ekleyelim. Sarımsaklar kabukları soyulduktan sonra diş şeklinde veya dişlerin havanda dövülmüş haliyle eklenmelidir. Ardından 1-1,5 litre suyu ekleyerek tuzu ilave ediniz. Bu karışımın neredeyse 3 hafta yani 20 gün boyunca beklemesi gerekmektedir. 2 günde bir çalkalayarak süreci daha iyi sonuçlandırabilirsiniz.

Uygulama

Ahmet Maranki bitkisel tarifi olan damar tıkanıklığı kürü için günde 3 kez birer çorba kaşığı tüketmenizi öneriyor. Gerek beyin damarlarında gerekse kalp damar ve kapakçıklarında tıkanıklıkları açan bitkisel kür olarak lanse etmek mümkündür.Kullanıcı Yorumları ve Oyları 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

© 2017-2024 – Kan damarları ve Hastalıkları

Bu sitedeki tüm makaleler tamamen bilgilendirme amaçlıdır! Anlatılan tedavi yöntemleri, ilaç isimleri ve beslenme önerileri doktor ve diyetisyen kontrolü olmadan uygulanmamalıdır. İletişim ve Reklam Formu