Damar Tıkanıklığına İbrahim Saraçoğlu’ndan Bitkisel Tarifler

İbrahim Saraçoğlu tarafından damar tıkanıklığı için sunulan kür mucizevi bir etki göstermektedir. Ortalama 15 gün içerisinde ilk etkiler ortaya çıkmaktadır.

İbrahim Saraçoğlu tüm bitkilerle oluşturduğu doğal reçeteler sayesinde binlerce insanın sağlığını kazanmasında etkin bir rol oynuyor. Burada damar tıkanıklığına bitkisel çözümlerden bahsedeceğiz.

İbrahim Saraçoğlundan Damar Tıkanıklığına Bitkisel Tedavi

Damar tıkanıklığı sigara gibi etkenlerin ışığında çok daha hızlı gelişen bir hastalık olarak tanımlanabilir. Ancak hayatında hiç sigara içmemiş insanlar bile bu sorundan yaka silkebiliyor. Bu durumda da bitkisel çözümler her zaman olduğu gibi dikkat çekiyor. Yanlış beslenmenin bir sonucu olarak karşımıza çıkabilen sorunları aşabilmek için hayatımızı düzene sokmak en önemli tedavi adımı olacaktır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen kürlerin uygulanırken bu kural çerçevesinde değerlendirilmesi gerekiyor. Beslenme düzenini oturtarak yapacağınız diyetle beraber damar sağlığını olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Doğal kür tarifi ise daralmış ve tıkanma aşamasında olan damarların açılmasına olanak sağlayacaktır.

Burada kürü oluşturan bitkisel gıdaların tamamının bilimsel araştırmalar sonucunda damar sağlığı için faydaları kanıtlanmıştır. Özellikle lahana gibi yiyeceklerin yararlarını her fırsatta vurgulamaktan kaçınmadığını görebilirsiniz. Damarların genel yapısından çıkarak iç duvarlarında oluşan yağ katmanlarının %90’a kadar daralma sağlayabileceği aşikâr. Hatta besinler doğru kullanıldığında bu tıkanmaların önüne geçmenin dışında önlemek için iyi bir kalkan olabiliyorlar.

Bacak ve kollar için ciddi bir sorun olmasının haricinde hayati önem taşıyan birçok noktada damar tıkanıklığı gözlemlenebilir. Bu tip durumlarda lahana kürü ile bitkisel tedavi uygulamak kalp, beyin gibi organlarımızın sağlığı için ciddi bir önem taşımaktadır.

İbrahim Saraçoğlu Damar Tıkanıklığı Kür Tarifi

Damar Tıkanıklığına Özel Limon suyu ve Maydanoz Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu damar tıkanıklığı tedavisi için önerdiği kür tarifini verirken bazı önemli bilgilerden söz ediyor. Örneğin damarların vücudumuzun her noktasını saran bir ağ olarak yer aldığını vurgulamaktan çekinmiyor. Doğal olarak kalp üzerinden oksijen ile buluşan kanın dolaşımı için sağlıklı bir damar yapısına sahip olmak şart. Eğer damarlarımızda bir sorun olursa er ya da geç bazı hastalıkların kaçınılmaz olduğuna ilişkin araştırmalar olumlu sonuç vermiştir.

Çünkü olası bir damar tıkanıklığı vakasında %40 ile başlayan risk faktörünün %90’lara kadar çıkabildiği gözlemleniyor. Yani bir damarın kan akışının sağlanan toplam alanının %90’ı tıkanmış olarak görülebiliyor. Haliyle zamanla oluşan bu katmanın sağlığımıza daha fazla zarar vermemesi için İbrahim Saraçoğlu damar tıkanıklığı kürü uygulanarak olumlu sonuçlarından faydalanmanızı öneririz.

  1. Maydanoz & Sarımsak Kürü

Maydanoz ve sarımsak gibi birbirinden faydalı iki yiyecek limon ve su ile karıştırılarak elde edilen kür sayesinde damarları açıyor. Uygulama periyotları burada en önemli unsur oluyor.

Malzemeler

  • 1 Diş Sarımsak
  • 10 Tane Maydanoz (Sapları dahil)
  • Limon Suyu
  • Klorsuz Su

Tarifin Hazırlanışı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen bu tarifin uygulanışı için blender, mikser veya bu tip bir karıştırıcı kullanmanız tavsiye ediliyor. Maydanozları bıçak kullanmadan elle kopartarak sapları dahil olmak üzere kullandığınız karıştırıcıya atınız. Kabuklarını soyduğunuz bir diş sarımsak ise ufak parçalara kesilerek üzerine eklenmeli ve suyunun klorsuz olduğuna dikkat edilmelidir. Hazır aldığınız su ile yarım bardak ilave ettikten sonra taze sıkılmış iki çorba kaşığı kadar limon eklemeniz kafi olacaktır.

Blender ile çırptıktan sonra içim kıvamına geldiğinde robottan alınız. Kullanıma hazır olmasının haricinde ortalama robottan geçirme sürecinin 1 ile 1 buçuk dakika arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulama Şekli

Burada en önemli nokta damar tıkanıklığına iyi gelen yiyeceklerden maksimum fayda alabilmek için taze yapılmasıdır. Yani ayak ve bacak başta olmak üzere damar tıkanıklıklarını açmak, kalp ve damar sağlığını korumak istiyorsanız her gün uygulamadan evvel bu kürü taze bir biçimde robottan geçirerek yapmanız önerilir.

Kahvaltı etmeden önce su haricinde hiçbir şey içmemeniz ve kahvaltı etmenize 20 dakika varken yaptığınız karışımı tüketmeniz gerekir. Bu kürün uygulaması uzun vadede ise belirli malzemelerle örtüşmektedir.

(Kürün iki farklı uygulama şekli)  
İlk Tarif Sarımsak ve Maydanoz ile karıştırılan limon, su
İkinci Tarif Maydanoz ile karıştırılan limon ve su

Yukarıda yer alan tabloda ilk tarif öncelikli olarak uygulanır. Toplamda 3 gün boyunca bu Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tarafından önerilen bu karışımı kahvaltıdan önce içmelisiniz. Ardından 3 gün boyunca ikinci tarif kısmında yazan malzemelerle tüketmeniz önerilir. Totalde 6 günü doldurduğunuzda 3 gün daha ilk tarifi tüketmeniz gerek. 9 günün sonunda 3 günlük bir ara vererek bu kürü uygulamamanız, ardından ise ilk tarif ile yine aynı periyodu tekrarlamaya başlamanız tavsiye edilmektedir.

Bitkiler ve sağlığımıza iyi gelen besinler olmasına rağmen tansiyon hastalarının kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

© 2017-2024 – Kan damarları ve Hastalıkları

Bu sitedeki tüm makaleler tamamen bilgilendirme amaçlıdır! Anlatılan tedavi yöntemleri, ilaç isimleri ve beslenme önerileri doktor ve diyetisyen kontrolü olmadan uygulanmamalıdır. İletişim ve Reklam Formu