Varis İçin Kullanılan Lr Varis Kremini Hakkında Bilgiler Ve Kullanıcı Yorumları

Varis hastalığı günümüzde ayakta çok duranların çoğunda gözlenen bir hastalıktır. Bu hastalık için çeşitli yöntemler olsa da kimisinin çok pahalı olması kimisinin de etkisinin çok gözlemlenmemesinden.kullanılmaktan vazgeçmiştir. Fakat Lr Varis Kremi bu kişiler için ucuz ve etkili olması yönünden biçilmiş bir kaftandır.

Varis

Kadınlarda daha çok görülen,hem estetik hem de sağlık problemidir. Vücudumuzda bulunan toplardamarların şişmesine ve genişlemesine denilir. Bacaklarımızın altında başınç çok fazla olduğu için genelde bu bölgelerde varis hastalığına rastlanır. Varis hastaları genelde geceleri kramplar,bacaklarda kaşıntı ve şişkinlik durumlarından rahatsız olurlar. 

Varis tedavisinde kullanılan bir yöntem varis çoraplarıdır. Varis çorapları normal çoraplara göre düşük basınçlı olduğu için günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Ancak gece yatmadan önce çıkarılması gerekmektedir.Kullanılan bir diğer medikal yöntemde varis kremleridir. Bunun nedeni kullanılışının kolay ve faydalı olmasıdır. Günümüzde en çok kullanılan medikal yöntemdir.

Lr Varis Kremi

Varis hastalıklarının tedavisi için kullanılan bu yöntem olumlu sonuçlar almış ve günümüzde oldukça yaygındır. Lr Varis Kremi’nin faydası varis hastalarının vücut ağrılarını dindirir ve bacak şişkinliklerini azaltır. Kullanımı çok kolay ve pratiktir. Eğer varis ağrıları yaşayan biriyseniz günde en az 2 kere Lr Varis Kremi kullanmanız sizin için bulunmaz bir kaftandır.Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan bu krem piyasa fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Çeşitli yararsız medikal yöntemler yerine kullanılan bu krem birden fazla ürünü ile de rahatsızlığınızdan şikayetçi oldunuz her şeye çözüm olmaktadır. 

Varis hastalığı bir damar yolu hastalığı olduğu için vücut yüzeyinde de görülebilir ve kullanılması gereken Lr ürünleri şunlardır:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Concantre Krem
  • Aloe Vera Sivera İçecek (Isırgan Otlu)

Kullanımı

Aloe Vera Acil Durum Spreyi vücudumuzun varisli bölgesine sıkılır ve cilt kuruduktan sonra masaj yaparak Concantre Krem’i sürülür, hastalıklı bölgeye iyice yayılır. Bu yöntem sabah günde 2 kere sabah ve akşam olmak üzere tekrarlanır. Aloe Vera Sivera İçecek sabah ve akşam yemekten önce yarım çay bardağı olarak içilir. 

Fiyatları

  • Lr aloe vera acil durum spreyi kendi sitesi ve başka sitelerde de satılmakta olan bu spreyin 500 ml fiyatı 49.90 tl’dir.
  • Lr aloe vera concentrate kremin 100 ml fiyatı 55.00 tl’dir
  • Lr aloe vera sivera içeçek 1000 ml fiyatı 78.00 tl’dir.
  • Lr aloe vera seti sitelerdeki ortalama fiyatı 150.00 tl

Kullanıcı Yorumları

Henüz günümüzde ismi tam olarak duyulmasa da varis rahatsızlığı olan kişilerin çeşitli gereksiz medikal yöntemlerden sonra son çare olarak kullandığı bu krem kullanıcıların çoğunu memnun etmektedir. Krem hakkında yapılan olumlu yorumlarda kullanıcılar kremi aldıklarında ilk 1-2 gün içinde etkisi gözlenmediği için ilk başta pişman olmuşlar ve bırakmayı bile düşünmüşler. Fakat ilerleyen 1 hafta içinde kremin etkisini yavaş yavaş göstermesi ile verdikleri para karşılığı aldıkları üründen gayet tatmin olmuşlardır. Ürünün varis ağrılarını bazı kişilerde tamamen yok etmese bile en aza indirdiği, bazı kişilerde de bu ağrının ortadan kalktığı söylenmektedir. Ayrıca uygulanışının kolay olması da bir diğer olumlu yorumlardan biridir. Çeşitli varis çorapları ve diğer sıkıcı yöntemlere göre günde 2 kez uygulanışı devrim niteliği yerinde görülmektedir. Bazı kullanıcılar ürünün boyutuna göre fiyatının çok olduğunu söyleseler de kullanıcının çoğu bu fiyatı diğer yöntemlerle kıyasladığında gayet makul bulmaktadır. Bir başka olumlu yorum ise diğer sitelere güvenmedikleri için resmi satış sitesinden alışveriş yapanlardan gelmektedir. Bu kullanıcılar ürünü almak için bazı sitelerde olduğu gibi sıkıcı ve saçma sapan bilgi isteyen üyelik aşaması olmaksızın ürünü alabilmelerinden dolayı çok memnunlar ve diğer sitelere örnek olması gerektiğini düşünmektedirler. Ürünü sipariş ettikten sonra 1-2 gün içinde eline ulaşmalarına karşında gayet memnun olduklarını yorumlarında belirtmektedirler. Anlaşılan kargo firmasını da memnuniyetlerini dip not olarak düşmektedirler. Bazı kullanıcılara göre ise kremin yorumlarda anlatıldığı kadar etkisi gözlemlenmemektedir. Aldıktan sonra 1-2 ay kullanmalarına rağmen ağrılarının geçmemesinden veya varis izlerinin geçmemesinden şikayetçi olmaktadırlar. Ama bu kişiler olumlu yorum yapanlara göre çok az miktardadır. Son olarak bu durum hakkında yorum yapan bazı kullanıcılara göre sonuçta kullanılan bu krem bir medikal yöntem olduğu için her kullananda aynı sonucu göstermesini beklemek ürüne yapılan çok ağır bir haksızlık olduğunu düşünmektedirler. 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

© 2017-2024 – Kan damarları ve Hastalıkları

Bu sitedeki tüm makaleler tamamen bilgilendirme amaçlıdır! Anlatılan tedavi yöntemleri, ilaç isimleri ve beslenme önerileri doktor ve diyetisyen kontrolü olmadan uygulanmamalıdır. İletişim ve Reklam Formu