Kılcal Damar Tıkanıklığına İyi Gelen İbrahim Saraçoğlu Kür Tarifleri

Bitkisel tedavi uzmanı olan Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun kılcal damar tıkanmalarına karşı hazırladığı mucizevi kür tariflerine göz atabilirsiniz.

Kılcal damar tıkanıklığı hepimiz için risk faktörü oluşturabilecek bir durum. Görüldüğü an tedavisi için başvurulmaması ise estetik bir sorun olarak görülmesinden kaynaklanıyor.

İbrahim Saraçoğlu Kür Tarifleri

Kılcal Damar Tıkanıklığı

Aslında kılcal damar tıkanıklığı anatomik açıdan tekil olarak düşünülemez. Keza damarlar öncelikle kan akışının zorlaşması ile beraber tıkanma evresine girer. Burada ilk hamle damarların genişlemesidir. Genişleyen damarlar daha da belirgin bir hal alır. Yüzde belirginleşen kılcal damarlar bunun en bariz örneğidir. Fakat genişleme bir noktaya kadar devam eder ve damarların tıkanıklığı baki kalır.

Zamanla kılcal damar tıkanıklıkları çatlamalara sebep olabilir. Ufak çaplı kanamalar, kızarıklıklar ve yer edinmiş belirgin damar yapılarıyla estetik olmayan bir görünüme kavuşursunuz. Tam bu esnada da kılcal damarlara bitkisel tedavi arayışına girebilirsiniz. Bitkilerin mucizevi etkilerinden faydalanmak isteyenlerin bir numaralı adresi ise İbrahim Saraçoğlu olmaktadır.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, kılcal damar tıkanıklığı tedavisi için birçok farklı öneride bulunmaktadır. Bunların işlevsel olabilmesi için uzun süreli kullanım gerektirdiğini söylemek gerek. Yani birkaç gün kullanmak ya da bir hafta düzenli kullanmak net sonuçları gözle görmeniz için yeterli olmayacaktır.

Kılcal Damar Tıkanmalarına Bitkisel Çözüm

Kılcal damar tıkanıklıkları için bitkisel-doğal kür tarifi için Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen reçeteleri hep birlikte inceleyelim. Burada sağlık açısından önemli bir konuma sahip olan Lahana kürü öncelikli olarak karşımıza çıkıyor.

 1. Lahana Kürü

Lahana kürü uygulamadan önce malzeme listesinde yer alan lahana yaprağının doğru ve doğal lahanadan alınmış olması gerekiyor. İbrahim Saraçoğlu’na göre futbol topu gibi olan lahanalar bizim ülkemizde yetişmeyen ve doğal olmayan türlere ait. Daha iri yapılı olan lahanaların ikinci katman yapraklarının kullanılması en sağlıklı şekli olarak yorumlanıyor.

Malzemeler

 • 2 Tane Dış Lahana Yaprağı
 • Su

Hazırlanışı

 • Öncelikle lahana yapraklarını güzelce yıkayarak kür için hazır hale getiriyoruz.
 • Ardından derince bir kaba yeteri kadar su koyuyoruz.
 • Lahanaları kaplayacak kadar su koyduğumuz kabı ateşe alıyoruz.
 • Lahana yapraklarını içerisine atarak yaklaşık 15 dakika kadar kaynatıyoruz.
 • Süreç tamamlandığında bir süre ılımaya bırakmalı ve süzerek kürün hazırlanışını tamamlamalıyız.

Kullanılışı

İbrahim Saraçoğlu’nun kılcal damar tıkanıklığı tedavisi için önerdiği lahana kürü için kullanım çok basittir. Lahana yaprağını 15 dakika kaynatıp süzdükten sonra elde ettiğimiz suyu içerek tüketmeliyiz.

 1. Sarımsak & Maydanoz ve Limon Kürü

İlk bakışta karmaşık görünmesine rağmen doğal bir doping görevi olan doğal tarifle karşı karşıyayız. İbrahim Saraçoğlu haricinde Ahmet Maranki gibi bitkisel tedavi uzmanlarının da sık sık kullandığı bir kür tarifidir. Uygulama metotlarına dikkat etmeli ve belirtilen aralıklarda tüketilmelidir.

Malzemeler

 • Bir Diş Sarımsak
 • 10-12 Tane Maydanoz
 • 2 Çorba Kaşığı Limon Suyu
 • Yarım Bardak Su

Hazırlanışı

 • Maydanozların saplarıyla beraber olmasına rağmen ufak ufak kopartılarak küçük parçalara bölünmesi gerekir.
 • Blender veya robot kullanımı tercihe bağlıdır.
 • Maydanozlar robota atıldıktan sonra üzerine taze sıktığınız iki çorba kaşığı limon suyunu ilave edebilirsiniz.
 • Taze olmak kaydıyla bir diş sarımsak çok ufak parçalara kesilerek karışıma ilave edilir.
 • Suyun ise klorsuz olması çok önemlidir.
 • Robotun çalıştırılma süresi 1-2 dakika aralığındadır. Ardından kür hazır hale gelir.

Kullanılışı

İbrahim Saraçoğlu sarımsak ve maydanoz kürünü belirli bir periyoda göre kullanmayı tavsiye etmektedir. Fakat hangi periyotta uygularsanız uygulayın kahvaltı öncesi tüketilir. Kahvaltıdan 20-25 dakika evvel tüketmek ise idealdir.

   
İlk 3 Gün Sarımsak – Maydanoz – Limon ve Su
İkinci 3 Gün Maydanoz – Limon – Su
Üçüncü 3 Gün Sarımsak – Maydanoz – Limon – Su
Dördüncü 3 Gün Mola

İbrahim Saraçoğlu’nun kür tarifini uygulayarak kılcal damar tıkanmalarına tedavi bulmak isteyenlerin uygulaması gereken kullanım periyodudur. Bu şekilde sarımsaklı kürü uyguladıktan sonra sarımsaksız olarak uygulamaya devam etmelisiniz. Sonrasında bir kez daha sarımsaklı uyguladıktan sonra ara verilerek dinlendirilir. Sonrasında aynı döngü tekrarlanılarak devam edilir.

Ortalama olarak İbrahim Saraçoğlu’nun bitkisel kür tarfileri 15 günlük bir sürecin ardından gözle görülür sonuçlar vermeye başlar. Yani kısa süreli uygulamalarda net bir sonuçla karşılaşmak mümkün değildir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

© 2017-2024 – Kan damarları ve Hastalıkları

Bu sitedeki tüm makaleler tamamen bilgilendirme amaçlıdır! Anlatılan tedavi yöntemleri, ilaç isimleri ve beslenme önerileri doktor ve diyetisyen kontrolü olmadan uygulanmamalıdır. İletişim ve Reklam Formu